Корзина
12 отзывов
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Черепиця TruDefinition DURATION AR + DURATION DDC AR

Вашій увазі пропонується ламінована бітумна черепиця DURATION® AR. Дана модифікація розроблена в 2012 році. Вона була створена, щоб надати вашій покрівлі велику контрастність та об'ємність. Завдяки використанню безлічі кольорових рішень дана черепиця дійсно виглядає просто разюче! Ексклюзивність комбінації яскравого кольору з його глибиною - основна родзинка черепиці TruDefinition, що робить її неповторною і унікальною. На даний продукт виробник надає обмежену довічну гарантію, має гарантовану опірність вітру до швидкостей повітря в 210 км / год, гарантовано протистоїть грибку класу AR

Приміщення, покрите цією черепицею, буде виглядати по-справжньому тривимірним, тому всі ваші знайомі і сусіди будуть в захопленні від зовнішнього вигляду вашого житла.
Використана оригінальна технологія від інженерів Owens Corning є новинкою в сфері покрівельних матеріалів, технологічним проривом в покрівельній справі.

Використання технології SureNail ™ дозволило поліпшити вітростійкість і міцність черепиці. Застосована тришарова структура, герметичний клей, який тільки підсилює свої властивості з плином часу, перетворюють окремі плитки єдину монолітну масу.
Пропонована черепиця класу TRUDEFINITION ™ DURATION® AR DESIGNER COLORS COLLECTION (DCC) з'явилася на ринку зовсім недавно, але вже встигла завоювати симпатії як приватних осіб, так і будівельних фірм. Адже ця ламінована бітумна черепиця представлена ​​цілим сонмом яскравих кольорів з багатими відтінками, що дозволяє створити абсолютно неповторне оформлення вашого даху. Відмінною особливістю черепиці з серії DESIGNER COLORS COLLECTION є вражаюча інтенсивність кольору, його глибини, контрасту, їхній спільний вплив надає покрівлі особливу вишуканість, об'ємність і незабутність. Дана черепиця має довічну гарантію і антигрибковуе покриття. На це покриття (AR) надається гарантія 10 років.

Даний вид бітумної черепиці має розмір плитки: 1000х337мм, вага становить всього 12,5кг на квадратний метр, максимальне вітрове навантаження становить 210км / год. Використання тришарової структури, просунутого технологічного рішення SureNail ™ дозволило створити черепицю, яка з часом тільки стає міцнішою, надійнішою, поступово перетворюючись в монолітну масу, стійку до будь-яких навантажень.
social-icon
Loading...