Корзина
11 отзывов
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3
Покрівельні водостічні системи ПВХ і метал

Покрівельні водостічні системи ПВХ і метал

Водостічні системи необхідні практично будь-якій покрівлі. Вони захищають зовнішні стіни і цоколь від опадів, фундамент від зволоження. Завдяки водостічним системам вода з дахів збирається і прямує в одне місце, що перешкоджає передчасному руйнуванню будівлі. Водостічні системи можуть також бути і декоративними, підкреслювати перехід від даху до стін, від фронтону до фасаду. Такий будинок буде виглядати дуже стильним і елегантним.

При організованому зовнішньому водовідведенні, вода стікає з покрівлі по ринвах і локально відводиться до місць збору води. У 21 столітті водостічні системи мають повну комплектацію всіх необхідних елементів, у тому числі і кріплення. Форма труб і ринв може бути прямокутної і круглої. Застосування того чи іншого типу елементів визначається естетичним сприйняттям загальної архітектури будівлі і вибирається господарем будинку або архітектором.

Водостічні системи мають дуже широкий спектр розмірів труб і ринв. Розмір кожного елемента розраховується у відповідність вимогам нормативних документів. При розрахунку враховується ухил і площа даху, а також кількість розташованих точок стоку води.

В нашому каталозі ми приводимо найпопулярніші моделі металевих і пластикових водостічних систем для котеджного будівництва. Також під замовлення ми продаємо системи для комерційного і великомаштабного будівництва.

social-icon
Loading...